Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Reťazec skazy (T. Olsson Fredrik) - Fredrik T. Olsson

Reťazec skazy (T. Olsson Fredrik)

Do štokholmskej nemocnice privezú po pokuse o samovraždu päťdesiatpäťročného kryptológa Williama Sandberga. O pár hodín ho z...

Fredrik T. OlssonIkar (2014)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 7%
13,86€

Do štokholmskej nemocnice privezú po pokuse o samovraždu päťdesiatpäťročného kryptológa Williama Sandberga. O pár hodín ho z nemocničného lôžka unesú neznámi muži, členovia tajnej organizácie. Vedec sa preberie až na zámku kdesi v Európe.
Podľa záhadného spolku je totiž osud ľudstva vpísaný do nášho genetického kódu a William ho má rozlúštiť.
Novinárka Christina odmieta akceptovať zmiznutie svojho exmanžela. Švédska polícia neverí, že ide o viac než len bežný únos osoby. Christina preto rozbehne pátranie na vlastnú päsť. Postupne sa dostáva bližšie k pravde – a zároveň k hrôzostrašnému zisteniu. William tuší, čo má organizácia za lubom, no ukáže sa, že pravda je oveľa hrozivejšia. So svojou spoluzajatkyňou, sumerologičkou Janine, sa horúčkovito usiluje vyriešiť záhadnú správu. Čas však hrá proti nim.
Reťazec skazy je medzinárodne úspešný triler, ktorý sa stal senzáciou už pred svojím vydaním. Kniha sa prekladá do dvadsiatich piatich jazykov a filmové práva už kúpila spoločnosť Warner Bros.

Zo švédskeho originálu Jana Obertová.

Originálny názov: Slutet på kedjan Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055139883 Počet strán: 535 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách