Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Chronická obličková choroba (Miroslav A. Šašinka) [SK] - Miroslav A. Šašinka

Chronická obličková choroba (Miroslav A. Šašinka) [SK]

Aktuálne problémy Od vydania prvého zväzku Dieškovej edície - Nefrológia zostavovateľského kolektívu prof. Dzúrik, prof....


🍌 Odosielame o 5 dní.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
28,85€
Zľava 1%
28,49€

Aktuálne problémy

Od vydania prvého zväzku Dieškovej edície - Nefrológia zostavovateľského kolektívu prof. Dzúrik, prof. Šašinka, prof. Kovács a prof. Mydlík uplýnulo takmer desať rokov. Za toto obdobie pribudlo veľké množstvo poznatkov v oblasti objasňovania nových patomechanizmov pri chronickom ochorení obličiek, pribudli nové epidemiologické dáta, bolo publikovaných množstvo ako experimentálnych, tak aj klinických štúdií. Klinické štúdie boli zamerané najmä na doloženie účinku rôznych nových liečebných postupov na spomalenie progresie ochorenia obličiek, ale hlavne na zníženie celkovej a kardiovaskulárnej morbidity a morality. Preto patrí vďaka prof. Šašinkovi a prof. Furkovej, že pripravili monografiu "Chronická obličková choroba - aktuálne problémy", ktorej hlavným cieľom je priniesť najnovšie poznatky, ktoré sú významné pre klinicku prax.
Kniha je určená predovšetkým klinickým nefrológom, lekárom, ktorí sa pripravujú na atestáciu z nefrológie, ale aj ďalším odborníkom ako sú internisti, pediatri, geriatri, kardiológovia, diabetológovia, urológovia a v neposlednom rade praktickí lekári.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788089631209 Počet strán: 360 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách