Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Jakub a obrovská broskyňa  (Roald Dahl) [SK] - Roald Dahl

Jakub a obrovská broskyňa (Roald Dahl) [SK]

Malý Jakub je sirota. Jeho dve tety, Chuduľa a Bacuľa, s ktorými žije, sa k nemu veru nesprávajú práve najlepšie - vytrpí si...

Roald DahlEnigma (2014)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,00€
Zľava 21%
6,32€

Malý Jakub je sirota. Jeho dve tety, Chuduľa a Bacuľa, s ktorými žije, sa k nemu veru nesprávajú práve najlepšie - vytrpí si od nich dosť ústrkov, nadávok ba i bitky. Jeho život plynie bezútešne, plný tvrdej práce medzi múrmi záhrady a domu, bez jediného priateľa.

Jednej noci sa však všetko zmení: v záhrade vyrastie broskyňa obrovská ako dom. Kto býva v kôstke tejto rozprávkovej broskyne, by vás deti, ani vo sne nenapadlo. Tiež by ste si iste nepomysleli, že tieto prečudesné a na prvý pohľad strašné tvory sa stanú Jakubkovými najlepšími priateľmi, s ktorými prežije fantastickú cestu ponad oceán.

Tento čarovný príbeh je ilustrovaný originálnymi kresbičkami Quentina Blaka, jedného z najuznávanejších britských ilustrátorov.
Kniha zaujala aj amerických tvorcov animovaných filmov a tak si Jakubove dobrodružstvá môžete vychutnať aj vo filmovej podobe.

Originálny názov: James and the Giant Peach Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 145×1220 mm ISBN: 9788081330322 Počet strán: 156 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách