Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Nová diéta 5:2 (kolekcia 2 kníh) (Michael Mosley, Mimi Spencerová) - Michael Mosley, Mimi Spencerová

Nová diéta 5:2 (kolekcia 2 kníh) (Michael Mosley, Mimi Spencerová)

Nová diéta 5:2 + Kniha receptov Nová diéta 5:2


🍎 Vypredané
22,80€
Zľava 7%
21,20€

Svetový bestseller the Fast Diet


Je možné päť dní v týždni normálne jesť a pritom schudnúť a cítiť sa zdravšie?

Jednoduchá odpoveď znie: áno. Počas 2 dní v týždni obmedzíte denný prísun kalórií – na 500 kalórií ženy a na 600 kalórií muži. S novou diétou 5:2 schudnete rýchlo a bez veľkej námahy.


V tejto kolekcii nájdete dva navzájom súvisiace tituly - Vašich pomocníkov pri tejto diéte: Nová diéta 5:2 a Kniha receptov Nová diéta 5:2.


Výskum prerušovaného pôstu ukazuje, že občasné hladovanie nielenže pomáha chudnúť, ale tiež znižuje riziko vzniku mnohých chorôb od diabetu až po kardiovaskulárne ochorenia a rakovinu. „Existujú dôkazy o tom, že občasný pôst môže zlepšiť zdravotný stav,“ hovorí Dr. Mark Mattson, ktorý je šéfom Laboratória neurologických vied v Národnom Inštitúte starnutia a profesor neurologických vied na Univerzite Johna Hopkinsa.

Nová diéta 5:2
Táto kniha prináša výsledky nového prelomového výskumu vo forme stravovacieho programu, ktorý sa dá ľahko zahrnúť do každodenného života. Nájdete v nej: ...

Kniha receptov Nová diéta 5:2
Nevyhnutný sprievodca k svetovému bestselleru Nová diéta 5:2 (the Fast Diet)! Doprajte si chutné, nízkokalorické jedlá, ktoré vám pomôžu schudnúť, prospejú zdraviu vášho srdca a znížia riziko vzniku závažných ochorení...

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 165×240 mm Počet strán: 224 + 224 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách