Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Nová diéta 5:2 (Mosley & Mimi Spencerová Michael) - Michael Mosley, Mimi Spencerová

Nová diéta 5:2 (Mosley & Mimi Spencerová Michael)

Je možné päť dní v týždni normálne jesť a pritom schudnúť a cítiť sa zdravšie? Jednoduchá odpoveď znie: áno. Počas 2 dní v...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 70%
3,00€

Je možné päť dní v týždni normálne jesť a pritom schudnúť a cítiť sa zdravšie?

Jednoduchá odpoveď znie: áno. Počas 2 dní v týždni obmedzíte denný prísun kalórií - na 500 kalórií ženy a na 600 kalórií muži. S novou diétou 5:2 schudnete rýchlo a bez veľkej námahy.

Výskum prerušovaného pôstu ukazuje, že občasné hladovanie nielenže pomáha chudnúť, ale tiež znižuje riziko vzniku mnohých chorôb od diabetu až po kardiovaskulárne ochorenia a rakovinu. "Existujú dôkazy o tom, že občasný pôst môže zlepšiť zdravotný stav," hovorí Dr. Mark Mattson, ktorý je šéfom Laboratória neurologických vied v Národnom Inštitúte starnutia a profesor neurologických vied na Univerzite Johna Hopkinsa.

Táto kniha prináša výsledky nového prelomového výskumu vo forme stravovacieho programu, ktorý sa dá ľahko zahrnúť do každodenného života. Nájdete v nej:
štyridsať 500 a 600 kalorických jedál, ktoré pripravíte rýchlo a ľahko,
osem strán fotografií jedál typických pre "pôstne dni",
poznatky získané najnovším výskumom, na základe ktorých bol program navrhnutý,
počítadlo kalórií na uľahčenie dodržiavania programu,
a ešte omnoho viac.

Nielenže nejde o ďalší módny výstrelok, Nová diéta 5:2 prináša zásadne iný spôsob uvažovania nad stravovaním a životný štýl, ktorý môže zmeniť Vaše zdravie. Táto kniha bude Vaším nenahraditeľným sprievodcom počas jednoduchého a efektívneho chudnutia bez nervozity a potreby odopierať si.

Originálny názov: The Fast Diet Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 165×240 mm ISBN: 9788007022799 Počet strán: 224 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách