Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Vlastiveda pre 4. ročník základných škôl (Mária Kožuchová) [SK] - Mária Kožuchová, Renáta Matúšková

Vlastiveda pre 4. ročník základných škôl (Mária Kožuchová) [SK]

Autorky učebnice Vlastiveda pre 4. ročník Mária Kožuchová a Renáta Matušková zostavili sériu zaujímavých a pre žiaka...


🍌 Odosielame o 7 dní.
4,99€
Zľava 7%
4,64€

Autorky učebnice Vlastiveda pre 4. ročník Mária Kožuchová a Renáta Matušková zostavili sériu zaujímavých a pre žiaka pútavých pracovných listov, ktoré priamo nadväzujú na novú učebnicu vlastivedy z roku 2011. Úlohy v pracovnom zošite nútia žiaka premýšľať nad daným vlastivedným problémom z viacerých pohľadov, informácie a zručnosti získané v učebnici si ďalej overujú a používajú v nových súvislostiach.

Autorky sa zamerali v pracovnom zošite na to, aby žiaci dostali počas školského roka sériu rôznorodých a tvorivých úloh, ktoré im pomôžu upevniť si učivo priamo na vyučovaní, resp. pri domácej príprave. Úlohy ponúkajú námety na individuálnu aj skupinovú prácu, pracovný zošit obsahuje námety na triedne projekty, pričom úlohy v pracovnom zošite zároveň podporujú samostatné myslenie žiakov, uvažovanie v súvislostiach. Úlohy upriamujú pozornosť žiaka na krásy a zaujímavosti Slovenska, dedičstvo našich predkov, pestujú v ňom začínajúce národné povedomie, lásku ku kultúrnemu regiónu, v ktorom žijú, čím plnia základné požiadavky na obsah predmetu Vlastiveda v 4. ročníku podľa požiadaviek ISCED 1.

Titul ilustrovala akademická maliarka Daniela Ondrejičková. Ku každému pracovnému zošitu dostáva žiak priloženú farebnú všeobecno-geografickú mapu Slovenska vo formáte A2, s ktorou môže pracovať počas celého školského roka.

Príloha: Mapa SR Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081460760 Počet strán: 40 Väzba: šitá

Zaradené v kategóriách