Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Manželstvo (Anselm Grün) [SK] - Anselm Grün

Manželstvo (Anselm Grün) [SK]


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
4,64€
Zľava 7%
4,32€

Sviatosť manželstva je dôležitou inštitúciou spoločenského života. Nie je len niečím citovým, ale má aj svoju vlastnú štruktúru, ktorá má partnerom pomáhať, aby žili správne. Ježišove slová sú pevným základom, na ktorom je možné stavať manželstvo. Manželia sa však nesmú preťažovať prehnanými nárokmi na spoločnú cestu. Manželstvo nemožno vybudovať len na zbožnosti. Vydarí sa jedine vtedy, ak sú k sebe manželia úprimní a ak si navzájom nič nepredstierajú. "Áno" toho druhého je spojivom, ktoré človeku dodáva pevnosť a umožňuje mu stať sa sebou samým.

V edícii kníh Sviatosti nám autor živo a prístupne opisuje a vysvetľuje pozadie vzniku, symboliku a zmysel sviatostí a kladie sebe aj čitateľom otázky, ako my sami tieto sviatosti môžeme sláviť a ako z nich v našich konkrétnych životných situáciách môžeme žiť, byť požehnaním pre druhých a ako aj z udalostí, ktoré sa stanú len raz, môžeme čerpať po celý život.

Originálny názov: Sakramente: Die Trauung - Segen für das gemeinsame Leben Jazyk: slovenský Rok vydania: 2004 Rozmer: 126×171 mm ISBN: 9788071654773 Počet strán: 76 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách