❄️Veľké knižné upratovanie!

Edukácia v gynekologicko-pôrodníckom ošetrovateľstve

Edukácia je neoddeliteľnou súčasťou moderného ošetrovateľstva. Patrí medzi základné kompetencie sestier a pôrodných...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
4,00€
Zľava 7%
3,72€

Edukácia je neoddeliteľnou súčasťou moderného ošetrovateľstva. Patrí medzi základné kompetencie sestier a pôrodných asistentiek. Cieľom edukačného pôsobenia v ošetrovateľskej praxi je získavanie teoretických poznatkov a praktických zručností, ale aj výchovných aktivít edukovaných osôb, ktoré slúžia na formovanie postojov k zdraviu, prevencii, zdravému životnému štýlu.

Učebnica Edukácia v gynekologicko-pôrodníckom ošetrovateľstve je určená hlavne pre študijný odbor ošetrovateľstva a pôrodnej asistencie. Obsahom učebnice sú ukážky vybraných edukačných programov s gynekologicko-pôrodníckou problematikou, ktorých úlohou je poskytnúť predovšetkým orientačný rámec pri tvorbe nových edukačných programov. Vypracované edukačné programy pozostávajú z edukačného listu, edukačného štandardu a edukačnej karty.

Nakoľko odborné publikácie zamerané na edukáciu v gynekologicko- pôrodníckom ošetrovateľstve sa na našom knižnom trhu vyskytujú v menšom rozsahu, rozhodli sme sa touto publikáciou vyplniť medzeru v uvedenej oblasti a rozšíriť tak škálu výberu odbornej literatúry. Text si nenárokuje byť komplexným. Naším prianím je, aby učebnica bola dobrou pomôckou pre zdravotnícke študijné odbory i zdravotníckych profesionálov.


Viera Simočková

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 ISBN: 9788080633981 Rozmer: 145×205 mm Počet strán: 74 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách