Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Manžel na objednávku (McKenzieová Catherine) - Catherine McKenzie

Manžel na objednávku (McKenzieová Catherine)

VYDÁ SA ANNE ZA MUŽA, O KTOROM TAKMER NIČ NEVIE? Anne Blythová má skvelý život – zaujímavú prácu, dobrých priateľov a...


🍌 Odosielame o 5 dní.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

VYDÁ SA ANNE ZA MUŽA, O KTOROM TAKMER NIČ NEVIE?
Anne Blythová má skvelý život – zaujímavú prácu, dobrých priateľov a zrejme dostane aj zmluvu na vydanie knihy –, no stále sa jej nedarí nájsť si životného partnera.
Náhodou nájde vizitku zoznamovacej kancelárie a vloží si ju do vrecka – pre istotu. Krátko nato jej najlepšia priateľka Sarah oznámi, že sa vydáva. Anne sa neubráni závisti, a tak sa rozhodne zoznamovaciu agentúru čo najskôr navštíviť v nádeji, že sa jej konečne podarí nájsť správneho muža.
Čoskoro však zistí, že to nie je zoznamovacia, ale sobášna agentúra. Spočiatku myšlienku „manžela na objednávku“ zavrhne, no čím viac o tom premýšľa, tým väčšmi sa jej to pozdáva – najmä preto, lebo agentúra má vysoké percento úspešnosti. Dohodené manželstvá predsa fungujú na celom svete, prečo by to nemohlo vyjsť aj jej?

Originálny názov: Arranged Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 140×210 mm ISBN: 9788081422041 Počet strán: 344 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách