Hrana túžby (Berlinová Eve)

Sexuálny dominant Dante de Matteo spoznal Karu Crawfordovú na strednej škole a hneď ho zaujala. Nikdy si však...

Eve Berlinová , Ikar (2013)

🍎 Vypredané
9,90€
Zľava 7%
9,21€

Sexuálny dominant Dante de Matteo spoznal Karu Crawfordovú na strednej škole a hneď ho zaujala. Nikdy si však nepredstavoval, že keď sa po dvanástich rokoch stretnú, jej najtemnejšie fantázie sa budú dokonale zhodovať s jeho. Dante prijme miesto v právnickej firme, kde Kara pracuje, a prudká vášeň ich ešte viac zblíži. Kara Crawfordová ako právnička vie zachovať tajomstvo, najmä po tom, ako ju odmietol bývalý milenec, keď mu prezradila svoje sexuálne túžby. Už nečaká, že nájde muža, ktorý by ju dokázal uspokojiť. Lenže potom prežije jednu z najneuveriteľnejších nocí svojho života s mužom, ktorého vždy z diaľky obdivovala. Napriek tomu hrozí, že hlboko zakorenený strach ich od seba oddelí – ak sa im nepodarí prijať bolesť spolu s rozkošou.

Z anglického originálu Desire’s Edge (The Berkley Publishing Group,
Penguin Group, USA 2010) preložila Jana Seichertová.

Ukážka textu z knihy


Vždy to medzi nimi iskrilo. Milovala ho celé roky a zrazu sa pred ňou akýmsi zázrakom objavil. Vyzeral lepšie ako kedykoľvek predtým a bol milý. Inteligentný. Dobre sa s ním zhováralo. Jej reakcia bola normálna. Iba slepá a frigidná žena by nereagovala na Danteho De Mattea.
Kara si bola istá, že nikdy predtým sa jej nedotkol. Zrazu zatúžila, aby to urobil znovu.
Chvíľu uprene hľadela na Danteho ústa a potom mu opäť pozrela do očí. Ó áno, mal v nich hlad. A ešte čosi... akúsi nevyslovenú otázku.
Naprázdno prehltla a odvrátila zrak. Zahľadela sa na tmavý dvor a ulicu s pouličnými lampami, ktorých jantárové svetlo rozháňalo hmlu.
„Kara? Povedal som niečo zlé?“
Obrátila sa k nemu. „Čože? Pravdaže nie. Mám iba... zvláštny pocit, že sme sa opäť stretli.“
„Máš pravdu. Je zvláštny, no súčasne príjemný.“
Obdaril ju tisícwattovým úsmevom. Jasne v ňom videla pozvanie.
Začínala zabúdať, prečo sa vlastne zriekla mužov. Nemala v úmysle zapliesť sa s Dantem. Rozhodne nestála o nový vzťah. A nebola ani trochu ostýchavá. Možno bolo načase, aby ukončila celibát, ktorý si sama vnútila. Ak obaja mali záujem, na malom flirte nevidela nič zlé. A možno z neho vznikne čosi viac...

Originálny názov: Desire’s Edge Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 136×207 mm ISBN: 9788055133522 Počet strán: 256 Väzba: pevná s prebalom