❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Rozlúštenie slobodomurárskeho kódu - Robert L. D. Cooper

Rozlúštenie slobodomurárskeho kódu

Rozlúštenie slobodomurárskeho kódu prezrádza pravdu o tomto vyberanom bratstve. Robert Cooper, nabádaný verejným záujmom a...


🍌 Odosielame o 7 dní.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

Rozlúštenie slobodomurárskeho kódu prezrádza pravdu o tomto vyberanom bratstve. Robert Cooper, nabádaný verejným záujmom a vyprovokovaný rozšírenými kontroverznými príbehmi o slobodomurárstve, sa rozhodol prvý raz prezradiť tajné dejiny slobodomurárov. Táto výnimočná kniha je napísaná na základe intímnych poznatkov a privilegovaného prístupu k vzácnym archívnym materiálom vrátane obrázkov, ktoré ešte nikdy neboli zverejnené.
Kniha odhaľuje fascinujúci symbolizmus, krédo a dejiny slobodomurárstva, vysvetľuje štruktúru slobodomurárstva, jeho étos a vzťahy s inými tajnými spolkami. Odkrýva aj skrytú identitu známych slobodomurárov a lokalizáciu významných slobodomurárskych centier, vrátane unikátneho prieskumu jeho škótskej dimenzie. Na stránkach tejto knihy čitateľ objaví to, čím slobodomurárstvo naozaj je, a okrem toho aj úlohu, ktorú zohralo pri utváraní našej spoločnosti.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 205×147 mm ISBN: 9788089230594 Počet strán: 344 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách