Gorila je tu stále pre teba! Expresné doručenie na druhý deň už od 2,97€

Kniha Lionel Andrés Messi (Caioli Luca) - Luca Caioli

Lionel Andrés Messi (Caioli Luca)

Najlepší hráč FIFA roku 2009 a 2010 a najlepší futbalista hrajúci v Európe Lionel Messi je rýchly, pružný a ortuťovitý. Ako...


🍎 Vypredané
7,99€

Najlepší hráč FIFA roku 2009 a 2010 a najlepší futbalista hrajúci v Európe Lionel Messi je rýchly, pružný a ortuťovitý. Ako nositeľ Maradonovho dresu číslo 10 v argentínskom národnom tíme je predurčený stať sa futbalovým božstvom.
Je mladý, ale už je všeobecne považovaný za najnadanejšieho hráča planéty – je hrdinom Barcelony a klenotom Argentíny. V roku 2009 sa stal držiteľom Zlatej lopty s rozdielom 240 bodov pred Cristianom Ronaldom, čo je najväčší bodový rozdiel v histórii. Svoj triumf zopakoval aj v roku 2010.

Luca Caioli prináša mnoho exkluzívnych výpovedí, ktoré zakomponúva do príbehu Lea Messiho. Život slávneho futbalistu nám priblížia jeho rodičia a rozvetvená rodina, jeho tréneri v klube Grandoli a Newell’s Old Boys, tréner Frank Rijkaard a spoluhráč Gianluca Zambrotta z Barcelony, argentínsky internacionál a funkcionár Realu Madrid Jorge Valdano a mnoho ďaľších Argentínčanov, ako napr. hráč Manchestru City Pablo Zabaleta či bývalý zadák FC Chelsea Asier del Horno.

Kniha prináša brilantný, zasvätený a objavný portrét najlepšieho futbalistu sveta a mala by byť povinným čítaním pre všetkých fanúšikov futbalu.

Originálny názov: MESSI The Inside Story of the Boy who Became a Legend Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788089311309 Počet strán: 245 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách