Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Matematika pre každého druháka - Pracovný zošit (Pavol Černek, Vladimír Repáš) - Pavol Černek, Vladimír Repáš

Matematika pre každého druháka - Pracovný zošit (Pavol Černek, Vladimír Repáš)

Obľúbená zbierka úloh z matematiky bola inovovaná v dôsledku zmien v cieľoch a obsahu výchovy a vzdelávania v učebnom...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
4,20€
Zľava 7%
3,91€

Obľúbená zbierka úloh z matematiky bola inovovaná v dôsledku zmien v cieľoch a obsahu výchovy a vzdelávania v učebnom predmete Matematika. Dopĺňa učivo druháckej matematiky nielen o klasické príklady, ale ponúka aj zábavné úlohy vo forme tajničiek, dokresľovania a vyfarbovania obrázkov. Nájdete tu príklady na numeráciu, sčítanie a odčítanie v obore do 100 a z geometrie. Rôznorodé úlohy pomáhajú upevňovať, prehlbovať a rozširovať vedomosti žiakov. Didaktické spracovanie učiva poskytuje viacero možností na precvičovanie preberaného učiva, ale autori dávajú priestor aj na osvojenie a vyskúšanie si iných stratégií pri riešení úloh.



Túto Zbierku úloh možno používať ako doplnkové listy na hodinách matematiky na rýchle zopakovanie a precvičenie niektorých spojov alebo pri preberaní nového učiva na jeho upevnenie.



Nové grafické spracovanie s vtipnými ilustráciami akademickej maliarky Anny Gajovej prispieva k príťažlivosti tohto diela. Zbierka môže pomôcť učiteľom pri príprave na vyučovanie a môžu ju využiť aj rodičia a vychovávatelia pri príprave žiakov v čase mimo vyučovania.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081201578 Počet strán: 64 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách