Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Zasvätenie (Elisabeth Haichová) [SK] - Elisabeth Haich

Zasvätenie (Elisabeth Haichová) [SK]

Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani "obyčajná" ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a...


🍎 Vypredané
11,45€

Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani "obyčajná" ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a ešte oveľa viac.
Je to jedno z prelomových diel, v ktorom autorka majstrovsky miesi rozprávanie zo svojho súčasného života, od detstva na prelome 19. a 20. storočia až do dospelosti, so spomienkami na životy, ktoré tomu predchádzali - zvlášť na ten, ktorý strávila ako faraónova dcéra v Egypte.

Neopakovateľným spôsobom vtiahne čitateľa do deja - či už ide o príbeh malého dievčatka, ktoré má čudesné sny a pocit cudzinca vo svete, alebo o strhujúcu - a nebezpečnú - cestu egyptskej kňažky k zasväteniu.
Akoby sme v chrámových sieňach sedeli s ňou, bez dychu počúvame učenie jej majstra, veľkňaza Ptahhotepa, ktorý ju na túto cestu k najvyššej múdrosti pripravuje.


Dozrievanie citlivého dieťaťa, rany osudu, ktoré sú len míľnikmi na našej ceste, pád na dno, ktorý je zároveň bránou k výšinám, ľudia vynárajúci sa z minulých životov, hrôzy druhej svetovej vojny to všetko sa prelína záhadným spôsobom a vedie k hlbokej pravde o zmysle života a dôsledkoch našich činov.


Toto je najobsiahlejšia reinkarnačná správa, aká bola kedy napísaná, najzrozumiteľnejšie svedectvo o dávnej múdrosti skutočného zasvätenia, ktoré oddávna podnecuje ľudskú fantaziu


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 129×206 mm ISBN: 9788071362098 Počet strán: 472 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách