📚 Knižná akcia každý mesiac

Velcí herci zpívají malým dětem

Velcí herci malým dětem sú českou verziou charitatívneho projektu, ktorý v roku 2007 na Slovensku vytvorilo občianske...


🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
10,00€
Zľava 10%
9,00€

Velcí herci malým dětem sú českou verziou charitatívneho projektu, ktorý v roku 2007 na Slovensku vytvorilo občianske združenie Šanca deťom. Autorkou nápadu a hudby ku všetkým pesničkám je Sisa Michalidesová, mladá slovenská herečka, skladateľka a hudobníčka. Sisa v 17 rokoch prekonala nádorové ochorenie a na základe vlastných skúseností sa rozhodla pomôcť tým, ktorých problémy veľmi dobre pozná.

Pôvodné texty Petra Konečného a Aleny Michalidesovej sú prebásnené do češtiny. Knižka je, presne ako sľubuje jej podtitul, plná pesničiek, notičiek, básničiek a kresbičiek. Titulnej stránke dominuje CD s dvadsiatimi pesničkami, ktoré naspievali obľúbení herci: Jiří Bartoška, Zuzana Dřízhalová, Gabriela Osvaldová, Ivana Chýlková, Jakub Prachař, Martha Issová, Martin Dejdar, Jiří Macháček, Jiří Lábus, Táňa Vilhelmová a Mojmír Maděrič. Tí taktiež čiastočne ilustrovali samotnú knižku obsahujúcu noty a texty piesní – každý z nich totiž ku „svojej“ pesničke pripojil originálnu kresbičku.

Príloha: CD ISBN: 9788096983025 Rozmer: 205×205 mm Počet strán: 46 Väzba: pevná Jazyk: čeština

Zaradené v kategóriách