Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Štíhla potvora varí (- Kim Barnouinová Rory Freedmanová) - Rory Freedmanová, Kim Barnouinová

Štíhla potvora varí (- Kim Barnouinová Rory Freedmanová)

Iste ste čítali Štíhlu potvoru a úplne vám zmenila život. Teraz si kladiete otázku: Čo variť a piecť, aby to bolo chutné,...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,90€
Zľava 7%
7,35€

Iste ste čítali Štíhlu potvoru a úplne vám zmenila život. Teraz si kladiete otázku: Čo variť a piecť, aby to bolo chutné, dobré, ale pritom zdravé? Máte šťastie, milé dievčatá a chlapci, samozvané štíhle potvory Rory a Kim to už za vás vyriešili. Rozumejú vám, chápu vás a vyhlasujú, že život bez cestovín nestojí zato a bez palaciniek, mafinov a čokoládového koláča si ho už vôbec nevedia predstaviť. A žiť bez chutnej zeleninovej polievky či šalátu sa jednoducho nedá. Preto sa ďalej držte toho, čo ste sa naučili v Štíhlej potvore, a jedzte ako veľryby! Dá sa to! Na dôkaz toho vám autorky ponúkajú fajnové jedlá na každý denný i nočný čas.
Všetky recepty sú nenáročné na prípravu a jedlá sú také chutné, že sa budete zalizovať. Tak na čo čakáte? Knižku Štíhla potvora varí jednoducho musíte mať!

Z anglického originálu Skinny Bitch In the Kitch (Running Press Book Publishers, Philadephia, USA, 2007) preložila Erika Mináriková.

Originálny názov: Skinny Bitch In the Kitch Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055127262 Počet strán: 200 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách