Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Veľkí herci spievajú malým deťom + CD 3  (Alena Michalidesová - Sisa Michalidesová

Veľkí herci spievajú malým deťom + CD 3 (Alena Michalidesová

Veľkí herci malým deťom III - pesničky, notičky, básničky, kresbičky, vychádza ako nový, tretí diel CD s ilustrovanou...


🍎 Vypredané
11,50€

Veľkí herci malým deťom III - pesničky, notičky, básničky, kresbičky,

vychádza ako nový, tretí diel CD s ilustrovanou knižkou kresieb hercov, s textami a notami piesní pre deti. Autorkou tohto projektu je skladateľka, herečka a interpretka Sisa Michalidesová. „Rozhodla som sa pokračovať v nahrávaní, pretože sa nás deti, rodičia i herci pýtali, či nahráme aj ďalšie CD ... a je svete. Mám z neho radosť, je na ňom veľa temperamentných pesničiek, s hudbou dobrých muzikantov a s milými, vtipnými textami. Komponovanie ma veľmi baví a pri nahrávaní sme s hercami vytvorili zaujímavú, až divadelnú atmosféru v každej pesničke. Predstavovala som si ako budú deti i rodičia vnímať hudbu v interpretácii špičkových muzikantov. Teším sa, že deti môžu spoznávať v pesničkách rôzne hudobné štýly, hudobné nástroje a inšpirovať sa k spevu a hraniu na hudobných nástrojoch. Prežívanie rozprávkových postavičiek z pesničiek si deti môžu zahrať i zaspievať so svojimi kamarátmi v detskom divadielku. My - dospelí herci každý rok spievame a hráme aj onkologicky chorým deťom. Verím, že aj tento diel projektu Veľkí herci spievajú malým deťom pomôže finančne prispieť na liečbu onkologicky chorých detí. Pretože som prežila rok na oddelení s týmito deťmi, verím, že aj ich nové pesničky potešia."

Pesničky pre deti naspievali Lukáš Latinák, Robert Jakab, Ivan Romančík, Juraj Kemka, Miroslav Noga, Marian Miezga, Ján Gallovič, Nela Pocisková, Zuzana Haasova, Lucia Lužinská, Linda Ballová a Sisa Michalidesová.
Texty piesní napísal Peter Konečný, Alena Michalidesová a Ján Štrasser. Hudbu skomponovala Sisa Michalidesová a Peter Preložník.

Príloha: CD Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 206×206 mm ISBN: 9788096983032 Počet strán: 44 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách