Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Päť dní, ktoré vás zmenia (K. Leman) [SK] - Kevin Leman

Päť dní, ktoré vás zmenia (K. Leman) [SK]


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,00€
Zľava 7%
6,51€

Ak by ste na sebe mohli zmeniť jednu vec, ktorá by to bola? Koľkokrát ste sa už pokúšali zmeniť svoje zlozvyky? A dá sa vôbec zmeniť len za päť dní? Pravdupovediac, je to tak trochu podfuk, pretože ak spravíte v živote len zopár jednoduchých zmien, zmeniť sa môžete už za tri dni. A do piatich dní sa môžete zmeniť ešte viac!

Túto knihu ste vzali do rúk pravdepodobne preto, že by ste chceli vo svojom živote zmeniť pár vecí. Možno ste už skúšali všeličo - žiadali ste o pomoc známych, išli ste sa poradiť k psychológovi, počítali ste do desať, než ste povedali alebo urobili niečo, čo vás vždy dostane do problémov. Fungovalo to? Nie. Inak by ste už nemali problémy a nepotrebovali túto knihu.

Ale nevzdávajte sa! Naozaj sa môžete zmeniť, dokonca len v priebehu piatich dní. Znie to príliš dobre? Táto metóda funguje pri deťoch, partnerských vzťahoch a bude aj u vás. A čo sa od vás očakáva? Ochota podujať sa na tak trochu detektívnu úlohu pri pátraní po tom, kým som a prečo konám tak, ako konám.

Originálny názov: Have a New You Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788089067640 Počet strán: 198 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách