🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

LEGO® Friends 41689 Čarovné atrakcie v lunaparku

LEGO (2021)

🍌 Odosielame o 5 dní.
55,36€

Keď si deti chcú užiť zábavný lunapark, už viac nemusia čakať, kedy dorazí do mesta! Čarovné atrakcie v lunaparku (41689) zo série LEGO® Friends prinášajú do detských izbičiek karnevalovú zábavu každý deň! Deti sa môžu zviesť na krútiacom sa ruskom kole s rozkošnými fialovými vozňami, obsluhovať zákazníkov v predajni s cukríkmi alebo zabávať davy predvádzaním kartových trikov.

Kúzelné chvíle pre celú rodinu

Deti ostanú očarené kúzelnou šmýkačkou, na ktorej návštevníci dokážu zmiznúť! Predvádzanie tohto kúzla zmiznutia pred rodinou si malí kúzelníci zaiste zamilujú. Set dospelým ponúka skvelú možnosť zahrať sa v lunaparku spolu s deťmi a zaspomínať si tak na svoje klasické kolotočové jazdy.

Hry plné kúzel v skutočnom svete

LEGO Friends stavebnice deťom umožňujú objavovať vzrušujúci pestrofarebný svet spolu s kamarátmi, ktorí ich vždy vo všetkom podporia.
  • Stavebnica LEGO® Friends (41689) Čarovné atrakcie v lunaparku je ideálnou odmenou pre tvorivé deti, ktoré zbožňujú karneval. Súčasťou tejto stavebnice je kúzelnícky prvok, ktorým deti môžu ohúriť svojich kamarátov.
  • Táto karnevalová stavebnica sa dodáva s 3 LEGO® Friends minibábikami, ktoré sú oblečené v lunaparkovom oblečení a majú pomaľované tváre. Nechýbajú ani tvorivé doplnky, ako sú žonglovacie palice, lízatko, cylinder a mapa lunaparku.
  • Deti si môžu zajazdiť na LEGO® ruskom kolese,zabávať davy kartovými trikmi, žonglovať, obsluhovať návštevníkov v stánku s cukríkmi alebo ich nechávať zmiznúť v kúzelnej špirálovej šmýkačke!
  • Spodná časť šmýkačky má šikovne navrhnuté zrkadlové panely, vďaka ktorým minibábika „zmizne“. V skutočnosti však len vyjde v zadnej časti modelu a prekvapí všetkých kamarátov, ktorí ju budú čakať vpredu!
  • Tento LEGO® Friends set je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre tvorivé deti od 7 rokov, ktoré zbožňujú hry s kamarátmi plné čarovných trikov.
  • Ruské kolo meria vyše 22 cm na výšku, 18 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Šmýkačka zas meria vyše 28 cm do výšky, 14 cm do šírky a 15 cm do hĺbky.
  • Pre ešte viac zábavy možno kombinovať s ďalšími stavebnicami čarovného lunaparku zo série LEGO® Friends: Čarovná horská dráha (41685) Čarovná akrobacia (41686) Čarovné stánky v lunaparku (41687) Čarovný karavan (41688) Čarovná akrobacia (41686), Čarovné stánky v lunaparku (41687), Čarovný karavan (41688) a Čarovné atrakcie v lunaparku (41689).

Rok vydania: 2021 Rozmer: neuvedený Katalógové číslo: 281469

Zaradené v kategóriách