Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Exekučný poriadok. Komentár (M. Števcek a kol.) - Marek Števček, Svetlana Ficová

Exekučný poriadok. Komentár (M. Števcek a kol.)

Komentár je prvým "sivým" komentárom Nakladatelstva C. H. Beck k slovenskému Exekučnému poriadku, ponúkajúci komplexný a...


🍎 Vypredané
69,00€

Komentár je prvým "sivým" komentárom Nakladatelstva C. H. Beck k slovenskému Exekučnému poriadku, ponúkajúci komplexný a systematický výklad jednotlivých ustanovení tohto významného procesného kódexu. Publikácia je z pera autorského kolektívu, pod vedením JUDr. Marka Števceka a Doc. JUDr. Svetlany Ficovej. Členmi autorského kolektívu sú erudovaní odborníci z oblasti vedy i praxe zaoberajúci sa problematikou exekučného konania na Slovensku i v zahraničí. Autori využili svoje dlhoročné teoretické i praktické skúsenosti, a poskytli čitatelovi podrobný výklad jednotlivých ustanovení Exekučného poriadku. Komentár sa nevyhýba ani otázkam,ktoré sa v praxi často vyskytujú v súvislosti s ich problematickým alebo sporným výkladom.
Okrem toho tento titul obsahuje i rozsiahlu judikatúru, nie len slovenských a českých súdov, ale aj Európskeho súdu pre ľudské práva. Táto jedinečná publikáciaje určená pre sudcov, advokátov, exekútorov ako i širokú odbornú verejnost a veríme, že svoje uplatnenie nájde i u študentov práva.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 120×280 mm ISBN: 9788074003356 Počet strán: 570 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách