📚 Aktuálne knižné zľavy

Tahereh Mafi

Našli sme 16 titulov

Jsem rozohněná

Tahereh Mafi, CooBoo (2014)
Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Juliette čeká velká zkouška, musí ovládnout svou sílu a...

Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kdy záleželo, se ocitl v nebezpečí... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
11,99€
11,15€

Som zlomená

Som zlomená

Tahereh Mafi, CooBoo (2013)
Juliette ušla do Bodu Omega. Je to miesto pre ľudí ako ona – pre ľudí, ktorí majú dar – zároveň to je aj hlavné stredisko...

Juliette ušla do Bodu Omega. Je to miesto pre ľudí ako ona – pre ľudí, ktorí majú dar – zároveň to je aj hlavné stredisko odporu tých, čo sa vzbúrili... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
6,00€

Jsem zlomená

Jsem zlomená

Tahereh Mafi, CooBoo (2013)
Tik tak tik tak tik tak tik tak Už je skoro čas na válku! Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo...

Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
13,60€

Som roztrieštená

Som roztrieštená

Tahereh Mafi, CooBoo (2013)
Juliette trávi stovky dní zatvorená v betónovej cele, ďaleko od všetkých, bez možnosti komunikácie, bez dotyku druhého...

Juliette trávi stovky dní zatvorená v betónovej cele. Pre svojich blízkych, spolužiakov a rodičov predstavuje hrozbu, ktorú je treba pred svetom ukrývať... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
5,99€

Unravel Me

They want to find me. I will find them first. Juliette has escaped. She has found the headquarters of the rebel resistance -... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
11,11€

Ignite Me

With Omega Point destroyed, Juliette doesn't know if the rebels, her friends, or even Adam are alive. But that won't keep... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
11,11€

Imagine Me

The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The finale of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J. Maas... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
10,18€

Jsem roztříštěná

Jsem roztříštěná

Tahereh Mafi, CooBoo (2013)
Jsem prokletá. MÁM DAR. Jsem zrůda. JSEM VÍC NEŽ JEN ČLOVĚK. Můj dotek je smrtící. MŮJ DOTEK ZNAMENÁ SÍLU. Jsem jejich...

Jsem prokletá. MÁM DAR. Jsem zrůda. JSEM VÍC NEŽ JEN ČLOVĚK. Můj dotek je smrtící. MŮJ DOTEK ZNAMENÁ SÍLU. Jsem jejich zbraň. BUDU SE BRÁNIT!... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
9,99€

Shatter Me

X-Men meets The Handmaid's Tale in this first instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
11,95€
11,11€

Defy Me

The breath-taking and heart-pounding fifth instalment in the incredible New York Times and UK kindle bestselling Shatter Me series. Perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard and Leigh Bardugo. Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
10,18€

Restore Me

Juliette Ferrars thought she'd won. She took over Sector 45, was named the new Supreme Commander, and now has Warner by her... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
11,95€
11,11€

Unite Me

Unite Me

Juliette will not stand alone in a battle that will decide the fate of her world... In Destroy Me, Warner, the ruthless leader of Sector 45, refuses to let her go... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
14,14€

Whichwood

Laylee can barely remember the happier times before her beloved mother died. Before her father, driven by grief, lost his... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,95€
9,25€

Shatter Me

Shatter Me

Tahereh Mafi, HarperCollins (2012)
Vydavatel: Us Imports Počet strán: 338 Rozmery: 13.5 x 2.1 x 20.3 cm ISBN: 9780062085504 Formát: mäkká väzba - brožovaná (Paperb

fter a lifetime without freedom, she's finally discovering a strength to fight back for the very first time - and to find a future with the one boy she thought she'd lost forever... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
10,99€

Unravel Me

Unravel Me

Juliette has escaped to Omega Point. It is a place for people like her - people with gifts - and it is also the headquarters of the rebel resistance. She's finally free from The Reestablishment, free from their plan to use her as a weapon, ... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
25,14€

Ignite Me

Ignite Me

But to take down The Reestablishment and the man who very nearly killed her, Juliette will need the help of the one person she never thought she could trust: Warner... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
25,14€