Filmové výpredaje na jednom mieste? Kliknite a zistite viac.
 
Prihlásiť sa    Registrácia

Košík Moje konto Pomoc
info@gorila.sk

Filmové výpredaje na jednom mieste? Kliknite a zistite viac.
 
Utorok, 17. Júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila. Knihy na sklade DVD na sklade Knižné
výpredaje
Filmové
výpredaje
S.J.Parrisová

S.J.Parrisová


Vek: 44 rokov

S.J.Parrisová je umelecké meno spisovateľky a novinárky Stephanie Merrittovej.
Už počas štúdia na Cambridgeskej univerzite skúmala historické materiály na svoju seminárnu prácu a nadchla ju bohatá história tudorovského Anglicka a renesančnej Európy.Jej záujem ďalej rástol a stal sa základom série historických trilerov s hlavnou postavou Giordanom Brunom.
Venuje sa literárnej kritike, prispieva do viacerých periodík, píše pre rozhlas a televíziu.
V súčasnosti publikuje v novinách The Observer a v Gaurdian. Doteraz napísala šesť kníh.
Žije so svojím synom v Surrey.


Prorok (Parrisová S.J.)
Viac info
Prorok
(Parrisová S.J.)

Kniha
Jeseň roku 1583, nad Anglickom sa sťahujú hrozivé znamenia. Astrologický úkaz ohlasuje úsvit nového veku a trón kráľovnej...
Naša cena:12,26 EUR
Namiesto:12,90 EUR (5%)
Dostupnosť:momentálne nedostupný
Zradca (Parrisová S.J.)
Viac info
Zradca
(Parrisová S.J.)

Kniha
August 1583. Giordano Bruno, kacír na úteku pred inkvizíciou, pricestuje v spoločnosti priateľa sira Philipa Sidneyho do...
Naša cena:12,93 EUR
Namiesto:13,90 EUR (7%)
Dostupnosť:Zvyčajne posielame do 3 prac. dni
Sacrilege (Giordano Bruno 3) (S. J. Parris) (Hardcover)
Viac info
Sacrilege
(Giordano Bruno 3)
(S. J. Parris)
(Hardcover)

Kniha
HarperCollins: About the Author S.J.Parris is the pseudonym of Stephanie Merritt. Since graduating from Cambridge she has...
Naša cena:13,19 EUR
Dostupnosť:momentálne nedostupný
   
Rúhač (Parrisová S.J.)
Viac info
Rúhač
(Parrisová S.J.)

Kniha
Leto 1584. Fanatickí katolíci zavraždili protestantského princa Viliama Oranžského a povráva sa, že ďalšia na rade je...
Naša cena:11,31 EUR
Namiesto:11,90 EUR (5%)
Dostupnosť:momentálne nedostupný
Treachery (Giordano Bruno 4) (S. J. Parris) (Hardcover)
Viac info
Treachery
(Giordano Bruno 4)
(S. J. Parris)
(Hardcover)

Kniha
HarperCollins: Perfect for fans of C.J. Sansom and The Name of the Rose, the fourth historical thriller featuring Giordano...
Naša cena:18,49 EUR
Dostupnosť:momentálne nedostupný
The Secret Dead (S. J. Parris) (Paperback)
Viac info
The Secret Dead
(S. J. Parris)
(Paperback)

Kniha
Harper: A short story featuring Giordano Bruno: heretic, philosopher and spy. Perfect for fans of C.J. Sansom. Even the...
Naša cena:6,59 EUR
Dostupnosť:momentálne nedostupný
   
Sacrilege (Giordano Bruno 3) (S. J. Parris) (Paperback)
Viac info
Sacrilege
(Giordano Bruno 3)
(S. J. Parris)
(Paperback)

Kniha
Harper: Perfect for fans of C.J. Sansom and The Name of the Rose, the third historical thriller featuring Giordano Bruno,...
Naša cena:10,59 EUR
Dostupnosť:momentálne nedostupný
Kacír (Parrisová S.J.)
Viac info
Kacír
(Parrisová S.J.)

Kniha
Anglicko, rok 1583. Krajina sa zmieta strachom a podozrievavosťou, zároveň je však bezpečným úkrytom pre mnícha na úteku....
Naša cena:12,26 EUR
Namiesto:12,90 EUR (5%)
Dostupnosť:momentálne nedostupný
Kacíř (Parrisová S.J)
Viac info
Kacíř
(Parrisová S.J)

Kniha
Anglie, 1583. Giordano Bruno, hlasatel převratného astronomického učení, prchá z Itálie před inkvizicí pod ochranná křídla...
Naša cena:13,35 EUR
Namiesto:14,05 EUR (5%)
Dostupnosť:momentálne nedostupný
   
Heresy (S. J. Parris) (Paperback)
Viac info
Heresy
(S. J. Parris)
(Paperback)

Kniha
Harper: About the Author S.J. Parris is the pseudonym of Stephanie Merritt. Born in Surrey in 1974, she has worked as a...
Naša cena:10,59 EUR
Dostupnosť:momentálne nedostupný
Prophecy (Giordano Bruno 2) (S. J. Parris) (Paperback)
Viac info
Prophecy
(Giordano Bruno 2)
(S. J. Parris)
(Paperback)

Kniha
Harper: About the Author S.J.Parris is the pseudonym of Stephanie Merritt. Born in 1974, she has worked as a critic and...
Naša cena:11,89 EUR
Dostupnosť:momentálne nedostupný
  
 

Potrebujete pomoc? Vaše konto Platby a doručenie
© 2008 Gorila.sk - Všetky práva vyhradené