Vedeli ste, že Gorila vám prináša najviac knižných výpredajov, aby ste mali stále čo čítať? Kliknite a zistite viac.
 
Prihlásiť sa    Registrácia

Košík Moje konto Pomoc
info@gorila.sk

Vedeli ste, že Gorila vám prináša najviac knižných výpredajov, aby ste mali stále čo čítať? Kliknite a zistite viac.
 
Sobota, 24. Február 2018. Meniny má Matej, zajtra Frederik. Knihy na sklade DVD na sklade Knižné
výpredaje
Filmové
výpredaje
             Carve the Mark (Veronica Roth)

Carve the Mark
Veronica Roth



Typ produktu:Kniha
Autor: Veronica Rothová
Dátum vydania:17.Januára 2017
Číslo produktu:639469
Dnešná cena s DPH: 17,19 EUR
Dostupnosť:

Titul je momentálne nedostupný / vypredaný! - čaká sa na dotlač
(dodanie môže trvať aj niekoľko mesiacov)

O tomto produkte
Parametre produktu
Hodnotenie zákazníkov

Hodnotiť titul
Viac o produkte


HarperCollinsChildren'sBooks: Fans of Star Wars and Divergent will revel in internationally bestselling author Veronica...



    
Tešíme sa na...
Už len 3 dni!

Dievča vo vlaku (Paula Hawkins) (Bestseller roka 2015 )


Objednajte si dnes
za 10,16 EUR

Newsletter:
Prajete si dostávať od nás informácie o akciách, zľavách a novinkách?

Vaša emailová adresa:


O tomto produkte

HarperCollinsChildren'sBooks: Fans of Star Wars and Divergent will revel in internationally bestselling author Veronica Roth's stunning new science-fiction fantasy series. On a planet where violence and vengeance rule, in a galaxy where some are favoured by fate, everyone develops a currentgift, a unique power meant to shape the future. While most benefit from their currentgifts, Akos and Cyra do not - their gifts make them vulnerable to others' control. Can they reclaim their gifts, their fates, and their lives, and reset the balance of power in this world? Cyra is the sister of the brutal tyrant who rules the Shotet people. Cyra's currentgift gives her pain and power - something her brother exploits, using her to torture his enemies. But Cyra is much more than just a blade in her brother's hand: she is resilient, quick on her feet, and smarter than he knows. Akos is from the peace-loving nation of Thuvhe, and his loyalty to his family is limitless. Though protected by his unusual currentgift, once Akos and his brother are captured by enemy Shotet soldiers, Akos is desperate to get his brother out alive - no matter what the cost. When Akos is thrust into Cyra's world, the enmity between their countries and families seems insurmountable. They must decide to help each other to survive - or to destroy one another.
 

Parametre

Vydavateľ: HarperCollinsChildren'sBooks
Počet strán: 528
ISBN: 9780008159481
Formát: mäkká väzba - brožovaná (Paperback)
Dátum vydania:17.Januára 2017
Číslo produktu: 639469
 

Hodnotenie kupujúcich

   Vyjadrite sa aj vy. Ohodnoťte alebo napíšte recenziu k tomuto titulu.

Ak chcete hodnotiť produkt, kliknite sem.

 
Info o autorovi:


Veronica Rothová
vek: 29 rokov
USA
Americká spisovateľka sci-fi a fantasy, ktorá má za sebou milióny predaných kníh. Filmová spoločnosť, ktorá nakrútila prvý diel filmovej trilógie podľa jej prvej časti knižnej trilógie zarobila počas prvých desiatich dní premietania len v amerických kinác
[viac info]
Hľadajte podobné tituly podla kategórií:
Anglická literatúra
Cudzojazyčná literatúra
Zákazníkov zaujali aj tieto tituly:
Milk and Honey (Rupi Kaur) (Paperback) Kniha
The book is divided into four chapters, and each chapter serves a different purpose; deals with a different pain; heals a...
The Female Lead: Women Who Shape Our World (H... (Edwina Dunn, Brigitte Lacombe) Kniha
Ebury Press: Sixty inspirational women, from many walks of life. All have changed the world in a variety of fields. Among...
The Sea-Wolf and Selected Stories (Signet Cla... (Jack London, Dr Earle Labor) Kniha
Impressed into service aboard the seal-hunting "Ghost," Humphrey Van Weyden becomes an unwilling participant in a tense...
Hold Back the Stars (Katie Khan) (Paperback) Kniha
Doubleday: ‘We’re going to be fine.’ He looks around, but there’s nothing out here: nothing but...
The Yellow Wall-Paper (Little Black Classics) (Charlotte Perkins Gilman) Kniha
The color is hideous enough, and unreliable enough, and infuriating enough, but the pattern is torturing.' Written with...
The Scarlet Letter (Nathaniel Hawthorne) (Paperback) Kniha
Wordsworth Editions Ltd: Joel Porte, Ernest I. White Professor of American Studies and Human Letters, Cornell University...
Fates and Furies (Lauren Groff) (Paperback) Kniha
Windmill Books: AMAZON.COM’s 2015 BEST BOOK OF THE YEARNEW YORK TIMES BESTSELLERBARACK OBAMA'S BOOK OF THE YEARA...
Aphorisms on Love and Hate (Friedrich Nietzsche) Kniha
Penguin Classics: 'We must learn to love, learn to be kind, and this from our earliest youth ... Likewise, hatred must be...

Ďalšie produkty, ktoré si ľudia kúpili

 

Potrebujete pomoc? Vaše konto Platby a doručenie
© 2008 Gorila.sk - Všetky práva vyhradené