Filmové výpredaje na jednom mieste? Kliknite a zistite viac.
 
Prihlásiť sa    Registrácia

Košík Moje konto Pomoc
info@gorila.sk

Filmové výpredaje na jednom mieste? Kliknite a zistite viac.
 
Štvrtok, 23. November 2017. Meniny má Klement, zajtra Emília. Knihy na sklade DVD na sklade Knižné
výpredaje
Filmové
výpredaje
             The Distance Between Us (Kasie West) (Paperback)

The Distance Between Us
Kasie West
Paperback



Typ produktu:Kniha
Dátum vydania:22.Júla 2013
Číslo produktu:448687
Dnešná cena s DPH: 10,59 EUR
Dostupnosť:

Titul je momentálne nedostupný / vypredaný! - čaká sa na dotlač
(dodanie môže trvať aj niekoľko mesiacov)

O tomto produkte
Parametre produktu
Hodnotenie zákazníkov
Odporúčania

Hodnotiť titul
Viac o produkte


HarperTeen: Seventeen-year-old Caymen Meyers learned early that the rich are not to be trusted. And after years of studying...



    
Tešíme sa na...
Už len 15 dní!

Malý život (Hanya Yanagihara)


Objednajte si dnes
za 16,88 EUR

Newsletter:
Prajete si dostávať od nás informácie o akciách, zľavách a novinkách?

Vaša emailová adresa:


O tomto produkte

HarperTeen: Seventeen-year-old Caymen Meyers learned early that the rich are not to be trusted. And after years of studying them from behind the cash register of her mom's porcelain doll shop, she has seen nothing to prove otherwise. Enter Xander Spence - he's tall, handsome, and oozing rich. Despite his charming ways and the fact he seems to be one of the first people who actually gets her, she's smart enough to know his interest won't last. Because if there's one thing she's learned from her mother's warnings, it's that the rich have a short attention span. But just when Xander's attention and loyalty are about to convince Caymen that being rich isn't a character flaw, she finds out that money is a much bigger part of their relationship than she'd ever realized. With so many obstacles standing in their way, can they close the distance to each other? A perfect mixture of bittersweet and charming, this new paperback original from house author Kasie West is an endearing romantic comedy that will steal your heart.



About the Author

A stay-at-home mom of four children, three of them girls, ranging in age from twelve to four, Kasie West hears lots of melodramatic versions of large-than-life events. She graduated with a BA in liberal studies, with a strong focus on linguistics and psychology, from Fresno State University. She lives in Fresno, CA.
 

Parametre

Vydavateľ: HarperTeen
Počet strán: 320
Rozmery: 20.3 x 1.8 x 13.5 cm
ISBN: 9780062235657
Formát: mäkká väzba - brožovaná (Paperback)
Dátum vydania:22.Júla 2013
Číslo produktu: 448687
 

Hodnotenie kupujúcich

   Vyjadrite sa aj vy. Ohodnoťte alebo napíšte recenziu k tomuto titulu.

Ak chcete hodnotiť produkt, kliknite sem.

 

Taktiež odporúčame

Frajer na záskok
Kasie West [SK]
(Kniha)
Keď Giu Montgomeryovú na parkovisku tesne pred vstupom na stužkovú opustí Bradley, musí konať. A rýchlo. Už niekoľko...
Cena: 7,96 EUR
Náhradní kluk
Kasie Westová [CZ]
(Kniha)
Letní příběh o prvních láskách, druhých šancích a o tom, jak se nevyplácí lhát. To je to nejhorší možné načasování! Když...
Cena: 10,78 EUR
     

    Hľadajte podobné tituly podla kategórií

    Anglická literatúra
    Cudzojazyčná literatúra
     

    Zákazníkov zaujali aj tieto tituly

    Milk and Honey (Rupi Kaur) (Paperback) Kniha
    The book is divided into four chapters, and each chapter serves a different purpose; deals with a different pain; heals a...
    Keď Hitler bral kokaín a Leninovi ukradli mozog (Milton Giles) Kniha
    Keď Hitler bral kokaín a Leninovi ukradli mozog - Bizarné historky z dejín Vedeli ste, že Hitler užíval kokaín? Že Stalin...
    Kvety. 70 antistresových vymaľovaniek Kniha
    Čo vám pomôže na chvíľu zabudnúť na každodenné starosti? Ako si najlepšie oddýchnete a zároveň opäť získate energiu a...
    Antistresové omalovánky pro dospělé Kniha
    Sedmasedmdesát obrázků k vybarvení od výtvarnice a grafičky Jolany Daňkové s doprovodným textem Lenky Tréglové vám přinese...
    Wonder (R.J. Palacio) (Paperback) Kniha
    Corgi Childrens: 'My name is August. I won't describe what I look like. Whatever you're thinking, it's probably...
    Žltí vtáci (Powers Kevin) Kniha
    Žltí vtáci sú Powersovým románovým debutom, za ktorý už získal niekoľko renomovaných literárnych cien: The Guardian First...
    It's Kind of a Funny Story (Ned Vizzini) (Paperback) Kniha
    Vydavatel: Miramax Books Počet strán: 444 Rozmery: 20.7 x 14.4 x 2.4 cm ISBN: 9780786851973 Formát: mäkká väzba - brožovaná
    The Geography Of You And Me (Jennifer E. Smith) (Paperback) Kniha
    Headline: For fans of John Green, Stephanie Perkins and Sarah Ockler, THE GEOGRAPHY OF YOU AND ME is a story for anyone...

    Ďalšie produkty, ktoré si ľudia kúpili

     
     

    Potrebujete pomoc? Vaše konto Platby a doručenie
    © 2008 Gorila.sk - Všetky práva vyhradené